دریافت فایل*تحقيق پيرامون فيلترها*

تحقيق برق و الكترونيك,دانلود تحقيق,كار تحقيقي برق,فيلترها,تعريف فيلتر,انواع فيلترها,كارايي فيلترها,خصوصيات فيلترها,مزاياي فيلترها,معايب فيلترهاتحقيق پيرامون فيلترها|34010208|dzs|
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقيق پيرامون فيلترها آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مقدمه
عبارت فیلتر معمولاً به دستگاهی، سخت افزاری یا نرم افزاری، اطلاق می شود که برای بازیابی اطلاعات مفید در یک سیگنال نویزی به کار می رود. نویز یک سیگنال ناخواسته است که اطلاعات موردنظر ما را تحت تأثیر قرار می دهد و در اثر شرایط متفاوتی تولید می شود. به عنوان مثال سیگنال ممکن است توسط یک سنسور در محیطی نویزی خوانده شود یا شاید سیگنال در طول انتقال در کانال مخابراتی دچار اختلال گردد.
فیلتر به طور کلی سه کاربر دارد:
1-فیلتر کردن :
بازیابی سیگنال با دقت خواسته شده در زمان t با توجه به اطلاعات موجود در زمان t
2-یکنواخت ساختن :
در این کاربرد اطلاعات مورد نظر با دقت خواسته شده در زمان t وجود ندارد ولی به کمک داده هایی که در زمان های بعد از t بدست می آید، سیگنال مورد نظر بازیابی می شود. به همین دلیل برای یکنواخت ساختن باید از تأخیر استفاده کرد.
3-پیش بینی :
در این مورد هدف بدست آوردن سیگنال در زمان در آینده ، بوسیله اطلاعات موجود در زمان t می باشد.
فیلترها را می توان به دو دسته تقسیم بندی نمود:
-خطی
-غیرخطی
یک فیلتر را خطی می نامند هرگاه خروجی آن تابعی خطی از ورودی باشد. در رهیافت آماری برای فیلتر خطی، ما به پارامترهای آماری، مانند میانگین و یا تابع همبستگی ، سیگنال و نویز احتیاج داریم. یک راه کاربردی برای بهبود فیلتر کردن، حداقل نمودن مقدار میانگین مربع خطایی که از کم کردن پاسخ مورد نظر و خروجی فیلتر بدست می آید، می باشد. برای ورودی های ساکن ، راه حل مناسب فیلتر Wiener می باشد. در این حالت منحنی MSE برحسب پارامترهای قابل تنظیم فیلتر سطح اجرایی خطا نامیده می شود. نقطه حداقل در این نمودار، ضرایب بهینه را مشخص می کند.


مطالب دیگر:
تحقیق در مورد رمزنگاري كليد عمومي وrsa 20ص تحقیق در مورد رهبري در سازمان هاي مبتني بر تيم تحقیق در مورد رنسانس در اروپا 36 ص پاورپوینت D B T تحقیق در مورد روابط موجر و مستأجر 108 ص تحقیق در مورد روش جلوگيري از اسراف و كاهش ضايعات 13 ص پاورپوینت D B T presentation تحقیق در مورد روش جلوگيري از اسراف و كاهش ضايعات تحقیق در مورد روستای گراخک از توابع شهرستان مشهد 28 ص تحقیق در مورد روش اندازهگيري عصاره محلول در آب سرد در ادويه و چاشني 6ص تحقیق در مورد روشهای سنجش نسبت درصد چربی شير 10ص تحقیق در مورد روشهای نگهداری مواد غذائی بطریق سنتی و تقسیم بندی روشها 15 ص تحقیق در مورد رويكردي اجتماعي به مطالعه ي ورزش 21 ص تحقیق در مورد رویدادهای مهم هنری قرن بیستم 11 ص تحقیق در مورد رویدادهای مهم هنری قرن بیستم تحقیق در مورد زبان برنامه نويسي ASP 28 ص تحقیق در مورد زمين لرزه ها تحقیق در مورد زنان پيامبر اسلام (ص) 12 ص تحقیق در مورد زراعت و اصلاح نباتات تحقیق در مورد زندگینامه امام رضا 22 ص تحقیق در مورد زندگانى امام حسين تحقیق در مورد زندگینامه امام محمد باقر تحقیق در مورد زندیه 13 ص تحقیق در مورد زینب تحقیق در مورد ساختمان موتور کولر آبی